EPOS Słuchawki nauszne przewodowe Epos SC60 ML USB-A
Symbol: 1000551
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 192.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1000551
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 192.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 66 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2,1 m |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor kabla | Czarny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Waga wraz z opakowaniem | 134 g |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Nauszniki | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
| Akumulatorek | Nie |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 134 g |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Długość kartonu do wysyłki | 17,5 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,98 kg |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 6800 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 60 - 16000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| System akustyczny | Otwarty |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Regulacja głośności | Tak |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 148mm |
| Wysokość | 58mm |
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.