EQUIP Equip 119433 kabel HDMI 100 m HDMI Typu A (Standard) Czarny
Symbol: 440748
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 826.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 440748
Dostępność: Średnia dostępność 24 szt.
Cena: 826.00
| Specyfikacja | |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| HDCP | Tak |
| Długość kabla | 100 m |
| Złącze 1 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Szerokość pasma | 18000 MB/s |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Waga produktu | 2,95 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,8 kg |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8544421900 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 5 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 370 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 320mm |