EQUIP Equip 119472 kabel HDMI 15 m HDMI Type-A/HDMI Type-D Czarny
Symbol: 549734
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 498.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 549734
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 498.00
| Specyfikacja | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dynamic HDR |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4/2.3 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Złączka 2 | HDMI Type-A/HDMI Type-D |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Złączka 1 | HDMI Type-A/HDMI Type-D |
| Tworzywo kabla | Swiatłowód |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 15 m |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| HDCP | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj wtyczki | Stop cynku |
| Rozszerzone dane identyfikacyjne wyświetlacza (EDID) | Tak |
| Waga produktu | 450 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 205 mm |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 720 g |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Wysokość produktu | 15000 mm |
| Szerokość produktu | 58 mm |
| Głębokość produktu | 18,5 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 520 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 460 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 16 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 12,7 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8544421000 |
| Szerokość | 230mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 320mm |