EQUIP Wyposażenie DisplayPort 1.2 15 sztuk 4K/60Hz szt/szt 2.00 m
Symbol: 429316
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 500.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 429316
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 500.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Złącze 1 | Męska |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Długość kabla | 2 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość przesyłania danych | 21,6 Gbit/s |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Waga produktu | 81,4 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 2150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,52 kg |
| Głębokość opakowania | 1550 mm |
| Szerokość opakowania | 1550 mm |
| Ilość sztuk | 15 |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 220mm |