EQUIP Wyposażenie HDMI HS Ethernet 2.0 18Gb AOC 4K/60Hz 50.00m
Symbol: 440732
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 500.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 440732
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 500.00
| Specyfikacja | |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Złącze 1 | Męska |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Szerokość pasma | 18000 MB/s |
| HDCP | Tak |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2560 x 1440 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 50 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Waga produktu | 1,46 kg |
| Głębokość opakowania | 53 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Szerokość opakowania | 265 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 330 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 16,8 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 370 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 220mm |