EQUIP Wyposażenie HDMI UHS Ethernet 2.1 48Gbps 8K/60Hz 15.00m
Symbol: 119386
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 443.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 119386
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 443.00
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 5120 x 2880 |
| Rozmiar przewodu AWG | 28 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Długość kabla | 15 m |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Tworzywo kabla | Miedź |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| Waga produktu | 980 g |
| Głębokość opakowania | 60 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 11 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 490 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 220mm |