Epson Tusz Epson 604XL Opakowanie zbiorcze C13T10H64010
Symbol: 415512
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 499.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 415512
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 499.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 4 |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 4 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Kompatybilność z marką | Epson |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 8,9 ml |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 500 stron(y) |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 350 stron(y) |
| Kompatybilność | Expression Home: XP-2200, XP-2205, XP-3200, XP-3205, XP-4200, XP-4205 WorkForce: WF-2910DWF, WF-2930DWF, WF-2935DWF, WF-2950DWF |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 50mm |