Esperanza ESPERANZA TORBA NA NOTEBOOKA 15.6" SALERNO ET192
Symbol: ET192
Dostępność: Duża dostępność 46 szt.
Cena: 19.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ET192
Dostępność: Duża dostępność 46 szt.
Cena: 19.00
| Specyfikacja | |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Ilość przednich kieszeniach | 1 |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Pasek na ramię | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ obudowy | Torba ładowana od góry |
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń przednia |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Ilość | 1 |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Przednia kieszeń | Tak |
| Odłączany pasek na ramię | Tak |
| Materiały | Neopren, Nylon |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 310mm |