Esperanza Słuchawki Esperanza EH118 (kolor czarny)
Symbol: EH118
Dostępność: Średnia dostępność 19 szt.
Cena: 23.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH118
Dostępność: Średnia dostępność 19 szt.
Cena: 23.00
| Specyfikacja | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Długość kabla | 2,5 m |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Pasmo przenoszenia | 30 - 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | 58 dB |
| Maksymalna moc wejścia | 100 mW |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.