Fujitsu Replikator portów Fujitsu L100 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Czarny
Symbol: S26391-F3327-L100
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 307.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S26391-F3327-L100
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 307.00
| Specyfikacja | |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Szerokość produktu | 219 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Waga produktu | 334 g |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilanie USB | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Nie |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 73mm |