GENESIS PLECAK DO LAPTOPA GENESIS PALLAD 550 CZARNY 15.6"/17.3"
Symbol: NBG-1691
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 237.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NBG-1691
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 237.00
| Specyfikacja | |
| Kieszenie wewnętrzne | Kieszeń na tablet |
| Kompatybilność z marką | Uniwersalne |
| Materiały | Poliester |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Przegródka na tablet | Tak |
| Dedykowana płeć | Unisex |
| Maksymalna wielkość ekranu | 43,9 cm (17.3") |
| Pasek na ramię | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz, Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy, Wodoodporny |
| Typ obudowy | Plecak |
| Ilość przegród/komór | 2 |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Główny kolor produktu | Czerwony |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ilość | 1 |
| Zintegrowana komora (y) | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Przegródka na słuchawki | Tak |
| Przegroda klawiatury | Tak |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Rekomendowana waga | 10 kg |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,42 kg |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość opakowania | 530 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 415 mm |
| Produktów na palecie | 64 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 8 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 665 mm |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 550mm |