GoodRam DYSK SSD GOODRAM 512GB Gen. 2 SATA III 2,5 CX400
Symbol: SSDPR-CX400-512-G2
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 449.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SSDPR-CX400-512-G2
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 449.00
| Specyfikacja | |
| Losowy odczyt (4KB) | 75500 IOPS |
| NVMe | Nie |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Typ pamięci | 3D TLC NAND |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Przeznaczenie | PC |
| Interfejs | SATA III |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Prędkość zapisu nośnika | 500 MB/s |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Losowy zapis (4KB) | 76800 IOPS |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -45 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 5mm |
| Wysokość | 140mm |
• Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur.
• Nie demontować urządzenia samodzielnie.
• Chronić przed wilgocią.