GoodRam GOODRAM FLASHDRIVE 32GB UME3 ECO FRIENDLY USB 3.0
Symbol: UME3-0320EFR11
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 40.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UME3-0320EFR11
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 40.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Układ | Pokrywka |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 21 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Głębokość produktu | 9,6 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Prędkość odczytu z nośnika | 60 MB/s |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Pojemność | 32 GB |
| Prędkość zapisu nośnika | 20 MB/s |
| System operacyjny | Windows 2000 SP4+ MacOS 10.5.x+ Linux v.2.6.x+ |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Wysokość opakowania | 123 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84717070 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 12mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie narażać na działanie wilgoci.
• Unikać uderzeń i wstrząsów.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.