GoodRam GOODRAM FLASHDRIVE 64GB UME3 ECO FRIENDLY USB 3.0 GOODRAM RETAIL
Symbol: UME3-0640EFR11
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 44.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UME3-0640EFR11
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 44.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Wysokość produktu | 9,6 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Szerokość produktu | 21 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Dostęp zabezpieczony kodem PIN | Nie |
| Ochrona hasłem | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Prędkość zapisu nośnika | 20 MB/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 60 MB/s |
| Pojemność | 64 GB |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Wersja USB | 3.0 |
| Interfejs urządzenia | USB 3.0 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie narażać na działanie wilgoci.
• Unikać uderzeń i wstrząsów.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.