GoodRam Pendrive GoodRam Piccolo UPI2-0320K0R11 (32GB; USB 2.0; kolor czarny)
Symbol: UPI2-0320K0R11
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 38.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPI2-0320K0R11
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 38.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Breloczek na klucze | Tak |
| Układ | Pokrywka |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Waga produktu | 3 g |
| Szerokość produktu | 15,5 mm |
| Głębokość produktu | 20,6 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 20 MB/s |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Pojemność | 32 GB |
| Wersja USB | 2.0 |
| Prędkość zapisu nośnika | 5 MB/s |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Głębokość opakowania | 123 mm |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Rodzaj opakowania | Pęcherz |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 105mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać uderzeń i wstrząsów.
• Nie narażać na działanie wilgoci.