GoodRam Pendrive GoodRam Twister UTS3-0160K0R11 (16GB; USB 3.0; kolor czarny)
Symbol: UTS3-0160K0R11
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 33.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UTS3-0160K0R11
Dostępność: Duża dostępność 100 szt.
Cena: 33.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Układ | Obrotowy |
| Wysokość produktu | 57,1 mm |
| Waga produktu | 15 g |
| Szerokość produktu | 19,3 mm |
| Głębokość produktu | 10,7 mm |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Prędkość odczytu z nośnika | 60 MB/s |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Prędkość zapisu nośnika | 20 MB/s |
| Pojemność | 16 GB |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Wysokość opakowania | 123 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 105mm |
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła.
• Unikać uderzeń i wstrząsów.
• Nie narażać na działanie wilgoci.