GoodRam SSD GOODRAM PX600L 256GB PCIe NVMe gen 4x4 M.2 2280
Symbol: SSDPR-PX600L-256-80
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 432.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SSDPR-PX600L-256-80
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 432.00
| Specyfikacja | |
| Prędkość zapisu nośnika | 2000 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Rozmiar dysku SSD M.2 | 2280 (22 x 80 mm) |
| Współczynnik TBW | 90 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1500000 h |
| Prędkość odczytu z nośnika | 3400 MB/s |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 3,8 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 8mm |