Hewlett-Packard Etui na laptopa HP Mobility 14" (4U9G9AA)
Symbol: 4U9G9AA
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 71.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4U9G9AA
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 71.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 35,6 cm (14") |
| Waga wraz z opakowaniem | 437 g |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Szerokość opakowania | 356 mm |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Szerokość produktu | 356 mm |
| Waga produktu | 437 g |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Waga brutto palety | 219 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Waga palety | 219 kg (482.8 funtów) |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 94mm |
| Wysokość | 320mm |