Hewlett-Packard Poly Edge E100/220 Wall Mount Bracket
Symbol: 8F3R7AA
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 194.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8F3R7AA
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 194.00
| Specyfikacja | |
| Waga brutto palety | 357 kg |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod unspsc | 31162313 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 205mm |