IBOX IBOX HUB USB IUH3RJ4K USB3.2 LAN HDMI 4K PD100W
Symbol: IUH3RJ4K
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 66.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: IUH3RJ4K
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 66.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Maksymalna rozdzielczość (HDMI) | 3840 x 2160 px |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Ilość sztuk | 100 |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 180 mm |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Gniazdo karty pamięci | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 19mm |
| Wysokość | 77mm |
• Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Nie wystawiać na działanie wilgoci.