IBOX Kabel IBOX FULLHD HD01 1,5M 1.4V 13C+1 ITVFHD0115 (HDMI M - HDMI M; 1,5m; kolor czarny)
Symbol: ITVFHD0115
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 8.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ITVFHD0115
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 8.00
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Szerokość pasma | 340 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Szybkość przesyłania danych | 10,2 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 225mm |
• Unikaj kontaktu kabla z wodą lub wilgocią.
• Unikaj ostrego zginania kabla, aby nie uszkodzić przewodów wewnętrznych.
• Przechowuj kabel z dala od źródeł ciepła.