UGREEN Ugreen Hub Adapter 4w1 USB C do 4x USB 3.0+USB C (szary)
Symbol: 64266
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 46.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64266
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 46.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Szybkość transmisji danych | 5 Gb/s |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 180mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 100mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Nie wystawiać na działanie wilgoci.
• Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem.