UGREEN Ugreen Hub Adapter 4w1 USB do 4x USB 3.0+micro USB (szary)
Symbol: 64260
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 47.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64260
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 47.00
| Specyfikacja | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 | 4 |
| Szybkość transmisji danych | 5 Gb/s |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kolor produktu | Szary |
| Liczba portów micro USB | 1 |
| Materiały | ABS |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wymiary produktu | 10,4 x 3 x 1 cm |
| Długość przewodu | 0,2 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 178mm |
| Długość | 103mm |
| Wysokość | 27mm |
• Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem.
• Nie wystawiać na działanie wilgoci.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników - produkt wymaga specjalnej utylizacji.