UNITEK UNITEK HUB USB-A 1XUSB-A 5 GBPS, 3XUSB-A 2.0 ALU
Symbol: H1208A
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H1208A
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 0,20 m |
| Certyfikaty | CE |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Wysokość produktu | 8,9 mm |
| Głębokość produktu | 16,8 mm |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Interfejsy hub | USB 2.0, USB 3.0 |
| Interfejs hosta | USB Typu-A |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 3 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |
• Nie wystawiać na działanie wilgoci.
• Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników - produkt wymaga specjalnej utylizacji.