UNITEK UNITEK HUB USB-C 4XUSB-A 3.1, AKTYWNY, 10 W, H1117B
Symbol: H1117B
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 51.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H1117B
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 51.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | ABS |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Moc | 10 W |
| Typ zasilacza | USB |
| Napięcie | 5 V |
| Szerokość produktu | 86,8 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 26 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejsy hub | USB Typu A |
| Typ portu USB | USB Typu-A |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 105mm |