UNITEK UNITEK HUB USB-C 7W1 PD 100W HDMI 2.0 Z PRZYCISKIEM ON/OFF
Symbol: H1124AGY01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 150.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H1124AGY01
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 150.00
| Specyfikacja | |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Szerokość produktu | 129,6 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Waga produktu | 54 g |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 105mm |