UNITEK UNITEK KABEL HDMI 2.1 8K LUX OPLOT 1,5M
Symbol: C11093RGY01-1.5M
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 44.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C11093RGY01-1.5M
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 44.00
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Złącze 1 | Męska |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Złącze 2 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 110mm |