VIOFO VIOFO powerbank BP100
Symbol: BP100
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1219.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BP100
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1219.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Kształt | Prostokątny |
| Kompatybilność ładowarki | Kamera cyfrowa, Aparat cyfrowy, Kontroler do gier, MP3/MP4, Telefon komórkowy/Smartfon, Laptop/netbook, Tablet |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Pojemność baterii | 7650 mAh |
| Pojemność baterii | 98 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 209mm |
| Wysokość | 105mm |