WD Dysk HDD WD Blue WD20EARZ (2 TB ; 3.5"; 64 MB; 5400 obr/min)
Symbol: WD20EARZ
Dostępność: Średnia dostępność 20 szt.
Cena: 580.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WD20EARZ
Dostępność: Średnia dostępność 20 szt.
Cena: 580.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Szybkość transmisji | 180 MB/s |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Model | HDD |
| Technologia zapisu | CMR |
| Wielkość pamięci podręcznej | 64 MB |
| Szybkość HDD | 5400 RPM |
| Interfejs | SATA III |
| Pojemność HDD | 2 TB |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Waga produktu | 450 g |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Szerokość produktu | 101,6 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Zasilanie | 12/5 VDC |
| Ciśnienie akustyczne | 21 dB |
| Szerokość | 147mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 27mm |
• Nie narażać na działanie wysokich temperatur i wilgoci.
• Nie upuszczać i unikać silnych uderzeń.
• Nie otwierać ani nie rozmontowywać.