WEDO Wedo 58 354412 organizer Szary
Symbol: 7491619
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 226.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7491619
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 226.00
| Specyfikacja | |
| Spoiwo do segregatorów | Tak |
| Format nośnika (podajnik 1) | A4 |
| Kolor produktu | Szary |
| Wizytownik | Tak |
| Wysokość produktu | 355 mm |
| Głębokość produktu | 47 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 422mm |
| Wysokość | 234mm |