XILENCE Xilence Xilent Flux Midi Tower Czarny
Symbol: X916.ARGB
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 716.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: X916.ARGB
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 716.00
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Materiały | Metal |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiały | SPCC |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Maksymalna długość kart graficznych | 44 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 18 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 3 |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 22 cm |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Waga produktu | 10 kg |
| Wysokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Wysokość opakowania | 565 mm |
| Głębokość opakowania | 555 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 420 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 400mm |