Dicota HUB USB Dicota D32062 USB-C 8-in-1 Multi Hub 4K PD 100W
Symbol: D32062
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 224.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: D32062
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 224.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szerokość produktu | 43,3 mm |
| Wysokość produktu | 15,8 mm |
| Głębokość produktu | 101,7 mm |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Interfejsy hub | HDMI, RJ-45, USB 4 Type-A, USB Type-C |
| Ilość portów USB 2.0 typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 8 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 25mm |
| Wysokość | 76mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Nie wystawiać na działanie wilgoci.
• Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem.