EK Water Blocks EK EK-Quantum Vector2 Trio RTX 3080/90 Tylna rejestracja
Symbol: WAEK-2344
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 238.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WAEK-2344
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 238.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Model | Płyta tylna |
| Obsługiwane produkty | GeForce RTX 3080/90 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | Mounting mechanism, Thermal pads |
| Kraj pochodzenia | Słowenia |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 320mm |
| Wysokość | 25mm |