EPOS EPOS ADAPT 160T ANC USB-C Ohraufliegendes, binaurales USB-C-Headset mit ANC, kabelgebunden, MS Teams cert.
Symbol: 475773
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 468.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 475773
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 468.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga produktu | 149,8 g |
| Wysokość produktu | 61 mm |
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 115 dB |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Technologie ochrony słuchu | EPOS ActiveGard |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Hybrydowa redukcja szumów | Tak |
| Składany mikrofon | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 14mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 5mm |