EPOS Epos Impact SDW 5036 - EU/UK/AUS DECT Mono Triple-Konnektivit?
Symbol: 1001025
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1633.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1001025
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1633.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Nadaje się do użytku w kraju/lokalizacji | Australia |
| Nadaje się do użytku w kraju/lokalizacji | Europa |
| Nadaje się do użytku w kraju/lokalizacji | Zjednoczone Królestwo |
| Typ zestawu słuchawkowego | Monofoniczny |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Podłączane systemy DECT | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Przewody | USB |
| Przewody | Telefon |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 1.88 - 1.9 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewodowy (linia wzroku) | 180 m |
| Zasięg bezprzewodowy (typowy budynek) | 55 m |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Czas gotowości | 44 h |
| Czas ładowania | 1 h |
| Czas rozmowy | 14 h |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 11000 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Pasmo przenoszenia | 50 - 11500 Hz |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 177mm |
| Wysokość | 176mm |