EPOS Słuchawki nauszne przewodowe Epos Adapt 165T USB-C II
Symbol: 1000906
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 321.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1000906
Dostępność: Średnia dostępność 16 szt.
Cena: 321.00
| Specyfikacja | |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Waga produktu | 144 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Przyciski operacyjne | Multi-przycisk |
| Przyciski operacyjne | Objętość + |
| Przyciski operacyjne | Volume - |
| Przyciski operacyjne | Wyciszenie |
| Zastosowanie | Biuro/centrum telefoniczne |
| Regulacja głośności | Przycisk |
| Kolor kabla | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2,312 m |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 196 g |
| Ilość | 1 |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 543 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Składany mikrofon | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 55% |
| Typ sterownika | Dynamiczny |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 70mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.