EPOS Słuchawki nauszne przewodowe Epos SC75 MS II USB-A
Symbol: 1000635
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 319.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1000635
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 319.00
| Specyfikacja | |
| Waga produktu | 130 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Rodzaj sterowania | Na przewodzie |
| Technologie ochrony słuchu | EPOS ActiveGard |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Długość kabla | 2,5 m |
| Pokrowiec | Tak |
| Nauszniki | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Przewody | USB Typu-A |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85183000 |
| Częstotliwość mikrofonu | 150 - 6800 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Jednokierunkowy |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| System akustyczny | Otwarty |
| Pasmo przenoszenia | 60 - 16000 Hz |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Czułość słuchawek | 113 dB |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Sztuczna skóra |
| Materiały | Pianka |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 55mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.