Edifier Edifier W830NB Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Połączenia/muzyka USB Type-C Bluetooth Piaskowy, Bi
Symbol: 516116
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 395.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 516116
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 395.00
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga produktu | 267 g |
| Wysokość produktu | 194 mm |
| Głębokość produktu | 171 mm |
| Szerokość produktu | 78,9 mm |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zastosowanie | Połączenia/muzyka |
| Kolor produktu | Piaskowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Odłączany przewód | Tak |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | A2DP |
| Profile Bluetooth | AVRCP |
| Profile Bluetooth | HFP |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Połączenie USB | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (z ANC) | 54 h |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas ładowania | 1,5 h |
| Nieprzerwany czas odtwarzania dźwięku (bez ANC) | 94 h |
| Napięcie wejściowe (słuchawki) | 5 V |
| Prąd wejściowy (słuchawki) | 1 A |
| Typ mikrofonu | Wbudowany mikrofon |
| Tłumienie hałasu | Tak |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 40000 Hz |
| Rodzaj redukcji hałasu | Aktywne |
| Czułość słuchawek | 91 dB |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 65mm |
| Wysokość | 205mm |