Esperanza Słuchawki Esperanza CROW EGH330G (kolor czarno-zielony)
Symbol: EGH330G
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 27.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EGH330G
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 27.00
| Specyfikacja | |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Podświetlenie | Nie |
| Typ produktu | Słuchawki z mikrofonem |
| Waga produktu | 250 g |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Kolor kabla | Czarny/Zielony |
| Połączenie USB | Nie |
| Złącza 2x 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Długość kabla | 2 m |
| Pasmo przenoszenia | 30 - 16000 Hz |
| Czułość mikrofonu | -52 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 105 dB |
| Regulacja głośności | Tak |
| Impedancja | 32 Ω |
| Maksymalna moc wejścia | 100 mW |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Szerokość | 238mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 203mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.