Esperanza Słuchawki Esperanza EH121 (kolor czarny)
Symbol: EH121
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 22.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH121
Dostępność: Średnia dostępność 29 szt.
Cena: 22.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Długość kabla | 5 m |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Styl noszenia | Douszny |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Szerokość | 188mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 207mm |