Esperanza Słuchawki Esperanza Reggae EH120 (kolor czarny
Symbol: EH120
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 17.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH120
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 17.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
| Adaptery audio dołączone | 3ˌ5 mm |
| Adapter | Tak |
| Długość kabla | 2 m |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 240mm |
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.