Esperanza Słuchawki Esperanza Renell EH141K (kolor czarny)
Symbol: EH141K
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EH141K
Dostępność: Średnia dostępność 17 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Słuchawki |
| Ilość | 1 |
| Długość kabla | 5 m |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 210mm |
• Nie demontuj ani nie modyfikuj produktu samodzielnie.
• Produkt zawiera baterie, które powinny być prawidłowo utylizowane.
• Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją obsługi.