GENESIS GENESIS OBUDOWA IRID 505F MIDI TOWER Z OKNEM USB 3.0 NPC-1997
Symbol: NPC-1997
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 344.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NPC-1997
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 344.00
| Specyfikacja | |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Podświetlenie | Nie |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Maksymalna długość PSU | 19 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Ilość zatok 2,5 " | 7 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | PC |
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Układ | Midi Tower |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38 cm |
| Diody LED | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 7,1 kg |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Głębokość produktu | 447 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5" |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,05 mmH2O |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 2 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 22,1 dB |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Zainstalowane wentylatory górne | 2x 120 mm |
| Prędkość wentylatora | 1290 - 1300 RPM |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalny przepływ powietrza | 46,1 ft³/min |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 mm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 500mm |
| Wysokość | 280mm |
• Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym.
• Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów.
• Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu.