GENESIS KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS THOR 404 TKL US PODŚWIETLENIE RGB MECHANICZNA CZARNA KAILH BOX BROWN
Symbol: 30743423
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 451.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 30743423
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 451.00
| Specyfikacja | |
| Anti-ghosting | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga klawiatury | 1 kg |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 358 x 133 x 38 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Rozmiar klawiatury | Bez bloku numerycznego (80 - 87%) |
| Zastosowanie | Gaming |
| Ilość klawiszy | 87 |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 80 milionów znaków |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Rodzaj przełącznika | Kailh Box Brown V2 |
| Siła uruchamiania | 55 g |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Język klawiatury | US English |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Klawisze Windows | Tak |
| Szerokość | 54mm |
| Długość | 174mm |
| Wysokość | 391mm |