GLORIOUS Glorious PC Gaming Race GMMK 3 Barebones klawiatura Dom USB Nie Czarny
Symbol: GATA-2763
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 498.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GATA-2763
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 498.00
| Specyfikacja | |
| Hot-swap | Tak |
| Odłączany przewód | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Materiały | Polimer |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 335 x 125 x 42,5 mm |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Typ klawiatury | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Układ klawiatury | Nie |
| Układ fizyczny | Bezkluczykowy (TKL) |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,8 kg |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 5,2 kg |
| Szerokość | 162mm |
| Długość | 354mm |
| Wysokość | 70mm |