GLORIOUS Glorious PC Gaming Race GMMK - ISO Compact klawiatura Czarny
Symbol: GMMK-COMPACT-RGB-ISO
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 386.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GMMK-COMPACT-RGB-ISO
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 386.00
| Specyfikacja | |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Dołączona myszka | Nie |
| Ilość klawiszy | 105 |
| Urządzenie wskazujące | Przyciski myszy |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Hot keys | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawisze Windows | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 50mm |