GLORIOUS Glorious PC Gaming Race GMMK Klawiatura bez kości
Symbol: GLO-GMMK-COMPACT-BRN
Dostępność: Średnia dostępność 18 szt.
Cena: 516.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GLO-GMMK-COMPACT-BRN
Dostępność: Średnia dostępność 18 szt.
Cena: 516.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Kompatybilność z marką | Glorious PC Gaming Race |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Typ produktu | Klawiatura bez kości |
| Kompatybilność | GMMK |
| Głębokość produktu | 103 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 293 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 156mm |
| Długość | 341mm |
| Wysokość | 56mm |
• Trzymaj z dala od wody i innych płynów.
• Nie rozbieraj klawiatury - ryzyko porażenia prądem.
• Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego.