GLORIOUS Glorious PC Gaming Race Model D- myszka Po prawej stronie USB Typu-A Optyczny 12000 DPI
Symbol: GLO-MS-DM-GW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 313.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GLO-MS-DM-GW
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 313.00
| Specyfikacja | |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 62 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 12000 DPI |
| Funkcje przycisków | Powrót (akcja) |
| Funkcje przycisków | Przedni |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Szybkość śledzenia myszy | 250 ips |
| Liczba przycisków | 6 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przetwornika obrazu | PixArt 3360 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 80 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Długość kabla | 2 m |
| Szerokość | 135mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 55mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.