GLORIOUS Glorious PC Gaming Race Model D myszka Po prawej stronie USB Typu-A Optyczny 12000 DPI
Symbol: GD-GWHITE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 310.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GD-GWHITE
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 310.00
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Układ | Praworęczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Szerokość produktu | 61 mm |
| Waga produktu | 69 g |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 128 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB Typu-A |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przyspieszenie (max) | 50 G |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 4 |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Funkcje przycisków | Przełącznik DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Rozdzielczość ruchu | 12000 DPI |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Szybkość śledzenia myszy | 250 ips |
| Liczba przycisków | 6 |
| Długość kabla | 2 m |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 200mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym.
• Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy.