GLORIOUS Klawiatura Glorious PC Gaming Race GMMK-COMPACT-RGB
Symbol: GMMK-COMPACT-RGB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 418.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GMMK-COMPACT-RGB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 418.00
| Specyfikacja | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| USB | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Pełnowymiarowa klawiatura | Nie |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Głębokość produktu | 103 mm |
| Szerokość produktu | 293 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 750 g |
| Układ klawiatury | ANSI |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Częstotliwość odświeżania | 1000 Hz |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Zastosowanie | Gaming |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Nie |
| Hub USB | Nie |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Interfejs urządzenia | USB |
• Unikać kontaktu z cieczami.
• Nie używać w wilgotnym środowisku.
• Chronić przed przeciążeniem mechanicznym.